top of page

KSIĘGOWOŚĆ dla firm rumia, gdynia

Księgowa DN SOLUTIONS Dominika Nowak świadczy usługi księgowe i księgowo-płacowe na terenie Rumi, Redy, Wejherowa, Gdyni, Gdańska, Sopotu oraz całego Powiatu Wejherowskiego. 

Biuro rachunkowe DN SOLUTIONS zapewnia sprawną, rzetelną oraz terminową kompleksową usługę księgowości dla samozatrudnionych (prowadzenie ewidencji przychodów) oraz małych i średnich przedsiębiorstw (prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów i ksiąg handlowych dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością).

co wyróżnia nasze biuro księgowe?

  • Wirtualna obsługa księgowa i księgowo-płacowa, także w godzinach wieczornych,

  • Szybkie rozliczenia klientów samozatrudnionych: do 3-4 dni od otrzymania dokumentacji księgowej (faktur kosztowych, sprzedażowych, raportów fiskalnych),

  • Rozliczenia "ekspres" nawet w ciągu jednego dnia,

  • Pełne wsparcie biura rachunkowego w kontaktach z Urzędem Skarbowym i Zusem,

  • Konsultacje księgowe dla małych przedsiębiorców w Rumi oraz online,

  • Pomoc w założeniu działalności gospodarczej na miejscu w Rumi oraz online,

  • Wysyłka dokumentów w formie elektronicznej,

  • Uzupełnianie zaległości księgowych sprzed rozpoczęcia współpracy,

  • Odbiór dokumentów bezpośrednio od klienta na terenie Rumi;        

Jak rozpocząć współpracę?
Rozpocznij współpracę z biurem rachunkowym online w Rumi obok Gdyni. Zadzwoń pod numer 733 913 043 lub napisz wiadomość na adres mailowy dominika.nowak.solutons@gmail.com z prośbą o przedstawienie szczegółów oferty na kompleksowe usługi księgowe dla Twojego biznesu. Oferta w 24h!

cennik księgowości w rumi
Zapoznaj się ze szczegółowym cennikiem na prowadzenie pełnej księgowości oraz księgowości uproszczonej przez zdalną księgową w Rumi DN SOLUTIONS Dominika Nowak. Cennik jest dokumentem załączonym do każdej umowy księgowej oraz widoczny tutaj na stronie. SPRAWDZAM.

Zatrudniasz pracowników? 
Biuro rachunkowe DN SOLUTIONS w Rumi świadczy kompleksowe usługi księgowo płacowe oraz BHP dla firm, w tym rozliczenia spraw pracowniczych: naliczanie wynagrodzeń, urlopów, chorobowych i zasiłków, szkolenia wstępne, okresowe a także monitorowanie dokumentacji pracowniczej, badań lekarskich i tworzenie dokumentacji BHP przy współpracy ze specjalistą z zakresu BHP i PPOŻ.  

jesteś podatnikiem vat?
Obsługa księgowa online dla podatników VAT, w tym prowadzenie ewidencji na cele podatku od towarów i usług (ewidencja VAT Rumia), sporządzanie deklaracji JPKV7, wysyłka deklaracji VAT 8 i VAT 9, raportów informacyjnych. Zdalna księgowa DN SOLUTIONS świadczy usługi księgowe także w ramach importu, eksportu usług z poza terytorium kraju.    

bottom of page